Nasze ptaki

Andrzej "Sokista"
Andrzej Sokista jest samcem Jastrzębia (Accipiter gentilis).
Andrzej "Sokista" jest samcem Jastrzębia (Accipiter gentilis). Z natury jest bojaźliwym i nieufnym ptakiem. Trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, aby zasłużyć na jego zaufanie. Stworzony przez naturę idealnie do polowania sieje postrach wśród dzikich zwierząt.
Baaz
Baaz to Sokół wędrowny Falco peregrinus
Baaz to Sokół wędrowny (Falco peregrinus). Już na etapie układania zdążył pokazać charakter oraz drapieżny pazur. Mimo niewielkich rozmiarów sprawność i szybkość czyni sokoła wędrownego jednym z najsprawniejszych łowców w świecie zwierząt, co daje sokolnikowi wiele radości oraz dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas pracy z nim.
Breneka
Breneka, to młoda samica Jastrzębia gołębiarza Accipiter gentilis
Breneka, to młoda samica Jastrzębia gołębiarza (Accipiter gentilis). Z uwagi na swój dość trudny charakter nie będzie latać na pokazie między dziećmi, natomiast do wszelkich płoszeń jest po prostu idealna.
Culpa
Culpa to młoda samica Myszołowca Parabuteo unicinctus
Culpa to młoda samica Myszołowca (Parabuteo unicinctus). Wyjątkowo grzeczna, spokojna, a przede wszystkim cicha! Układanie jej to czysta przyjemność. Piątego dnia zaczęliśmy latać na "wolnych pętach" i od tej pory dzielnie znosi trudy codziennego dnia pracy, na równi z doświadczonymi już ptakami.
Peggy
Peggy jest samicą Raroga Falco cherrug
Peggy jest samicą Raroga (Falco cherrug). Jest dość spora, nawet jak na samicę, przez co zawsze robi wrażenie, na wszystkich, którzy mają możliwość ją podziwiać. Jest bardzo dumnym ptakiem. Uroda i charakter niczym prawdziwa szlachcianka.
Pirat
Pirat to młody samiec Raroga Falco cherrug
Pirat to młody samiec Raroga (Falco cherrug). Jak na samca jest całkiem spory, w dodatku piękne ciemne upierzenie czyni go fantastycznym ptakiem. Zakumplował się już z Peggy, więc nieśmiało liczymy na ich wspólną przyszłość.
Harry
Harry to samiec Harrisa Parabuteo unicinctus
Harry to samiec Harrisa (Parabuteo unicinctus). Spokojny między dziećmi lecz kiedy wymaga tego sytuacja pokazuje swoje drapieżne oblicze. Idealny ptak zarówno na pokaz, jak i pracę na plantacji owocowej.